Mr Nicotine || مستر نیکوتین


563

توتون پیپ آلبالو مک بارن MAC BAREN CHERRY

محبوبیت :
موجود

برند : مک بارن MAC BAREN

190,000توماننقد و بررسی اجمالیMac Baren Cherry Choice Tobacco Pipe

نوع ترکیب: معطر(آروماتیک)

ساخت کشور:دانمارک

محتوی:برلی،ویرجینیاوکاوندیش

چاشنی:آلبالو،رام

نوع برش:flake

درجه سنگینی:متوسط

برند:مک بارن

توتون پیپ چیست؟

نوعی تنباکو مناسب برای استفاده در پیپ می باشد.اغلب توتون های پیپ از توتون های سیگار ملایم تر و مطلوب تر هستند،چون تنباکوهای خیلی ریز در پیپ مانع جریان هوا شده و باعث عدم کام گرفتن صحیح میشوند.توتون پیپ در شکل ها،اندازه هاوعطرهای مختلف عرضه میشوند.

انواع توتون پیپ:

آروماتیک (معطر): در این گونه از توتون ها در فرآیند تولید پوششی به آنها اضافه میشود،این پوشش طعمی است که به تنباکو اضافه میشود برخی از رایج ترین طعم ها شامل:شکلات، وانیل،گیلاس، سیب ،مشروبات الکلی و… است.بسته به میزان استفاده از پوشش مخلوط بدست آمده نیه معطر یا کمی معطر تلقی میشود.

غیرآروماتیک: این گونه از توتون ها مخلوطی هستند که فقط به مواد طبیعی متکی میباشند تا از طعم و عطر آن استفاده شود در بسیاری ازموارد این نوع تنباکو با گذر زمان پیر یا تخمیر میشود،که باعث افزایش شیرینی آن است.

معمولا افرادی که به پیپ کشیدن علاقه مند هستن توتون های آروماتیک را به دلیل معطر بودن وسبک تر بودن نسبت به غیرآروماتیک ترجیح میدهند.

Virginia:

محبوب ترین نوع توتون ها در طیف وسیعی از رنگ ها قرار دارد این گونه بالاترین میزان دکستروز طبیعی (شکر)را در بین توتون های دیگر دارد و به همین دلیل طعم شیرینی دارد، به دلیل مقادیر زیاد قند می تواند یکی از جالب ترین و خوشمزه ترین تجربه ها باشد.از نظر رنگ از زرد روشن،خاکستری زردتاقرمز تیره و تقریبا سیاه متغییر است.از این گونه در مخلوط به عنوان پایه استفاده میشود یا با تنباکوهای دیگر ترکیب میشود. دود بسیار طریفی دارد ودر مقایسه با تنباکوهای دیگر دود کمتری دارد،ملایم ترین در بین تنباکوهاست و به راحتی روشن میشودومیسوزد.این گونه یکی از پاک ترین توتون های دنیا بوده ودر سیگار های گران قیمت جهان نیز از آن استفاده میشود.

Burley:

تقریبا تمامی سیگارها از برلی تشکیل شده اند از این رو برای افراد سیگاری بسیار ایده آل است.این گونه برخلاف Virginia تقریبا حاوی قند طبیعی نیست.رنگ آن میتواند از قهوه ای روشن تا قهوه ای تیره باشد.دارای طعم ملایم وسبکی است که اغلب به عنوان شکلات گردویی توصیف میشود،برلی طعم نرم ومغذی دارد که هرگز نیش نمیزند .این ماده اغلب به عنوان پایه استفاده میشود یا با دیگرتنباکوها ترکیب میشودتا زمان سوختن را کندتر کند، زیرا بسیار کندتر از گونه های دیگر میسوزدو بیشتر از دیگر گونه ها طعم دهنده هارا به خود جذب میکند.

Cavendish:

این نوع تنباکو در طبیعت رشد نمیکند،به طور معمول از ویرجینیا و برلی ساخته شده است.رنگ آن از قهوه ای تیره تا سیاه میباشد.طعم آن شیرین همراه با کمی سوختگی ملایم است،وابسته به رنگ آن طعمی مشابه وانیل،توت فرنگی،گیلاس خواهد داشت و معمولا همراه با ویرجینیا وپریک استفاده میشود


نظر خود را در رابطه با این کالا به اشتراک بگذارید


 #توتون پیپ   #توتون پیپ خاص    #توتون پیپ با کیفیت   #با کیفیت   #خاص   #لاکچری   #پیپ   #توتون    #البالو 


مرتبط با این محصول
جستجو تماس
چت ورود